Breaking News

Piekarnik do zabudowy

Podobnie jak wpuszczana w blat płyta grzewcza, również zabudowany, zintegrowany z meblami kuchennymi piekarnik jest bardzo estetycznym i eleganckim rozwiązaniem, charakterystycznym zwłaszcza dla nowoczesnych kuchni w minimalistycznym stylu. Kuchnia z piekarnikiem i innymi sprzętami ukrytymi w szafkach zyskuje na przestronności, a kompozycyjna jednolitość nadaje jej współczesnego charakteru. Na rynku możemy również znaleźć przystosowane do zabudowy piekarniki w stylu retro.

Ale piekarnik do zabudowy to nie tylko estetyka – w tym przypadku równie istotna jest funkcjonalność takiego rozwiązania. Urządzenie możemy umieścić na dowolnej wysokości dostosowanej do naszych warunków fizycznych i potrzeb. Docenią to zwłaszcza osoby starsze, mające problemy z kręgosłupem, nie mogące się schylać, a także rodzice małych dzieci, które nie dosięgną do umieszczonego wyżej piekarnika.

Dodatkową zaletą urządzeń zintegrowanych z meblami kuchennymi jest wyjątkowa łatwość utrzymania ich w czystości, nieporównywalna z pełnymi szczelin urządzeniami wolnostojącymi. Dodatkowo mycie piekarnika ułatwia umieszczenie go na wysokości.

Kupując piekarnik do zabudowy, należy zwrócić uwagę na to, by był zaopatrzony w specjalną chłodząca obudowę izolującą, chroniącą bezpośrednio przylegające do niego meble przed uszkodzeniami w wyniku nadmiernego nagrzania.

4 thoughts on “Piekarnik do zabudowy

  1. samsung z pozycji 1 dwa miesiące po skończeniu się gwarancji padł i naprawa kosztuje 950zł, więc nie polecam bo słyszałem od serwisnta- to norma.

  2. Na chwilę obecną jak ktoś ma fundusze to bardzo fajnie wypada Amica z serii IN – przede wszystkim sensowna cena jak na takie wyposażenie np. termosonda, czyszczenie pyrolityczne i sporo innych dodatków. Jak dla mnie najbardziej elegancko wykonane z tych które sobie obejrzałam szukając czegoś do nowej kuchni, czarny matowy front z czerwonymi detalami jest po prostu super 🙂

  3. Piekarniki do zabudowy to ogromna wygoda i estetyka w kuchni. Zawsze taki chciałam i z mężem zdecydowaliśmy się na zakup. Mamy Electroluxa i uważam, że powinien on zająć pierwsze miejsce. Ich piekarniki są nowoczesne, funkcjonalne i jak dla mnie niezastąpione w każdej kuchni.

  4. Świetne piekarniki do zabudowy robi Amica. Jest taki model IN853 z czyszczeniem pryolitycznym. Ma też szybki nagrzew, dobre oświetlenie, miękkie domykanie. Naprawdę luksusowo zrobiony piekarnik .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *